Smaakmaker 2018 ( helaas is dit overzicht (nog) niet compleet)
- Kesha – This is me
- Craig David & Bastille – I know you
- Anne-Marie – Then
- Sheppard – Coming home
- Dua Lipa – IDGAF
- MK – 17
- Hailee Steinfeld – Capital letters
- --
- Racoon - Soon
- Nielson – Diamant
- Standaard – With you by my side
- Years & Years – Sanctify
- Charlie Puth – Done for me
- James Bay – Us
- Noah Kahan & Julia Michaels – Hurt somebody
- Onbekend
- Alvaro Soler – La Cintura
- --
- Standaard – Jij en ik
- O’g3ne – Clouds across the sun
- Backstreet Boys – Don’t go breaking my heart
- Clean Bandit – Solo
- Michael Schulte – You let me walk alone
- Maan & Jonna Fraser – Spijt
- Nicki Ninaj & Ariana Grande – Bed
- Tom Walker -My Way
- --
- Troye Sivan & Ariana Grande – Dance to this
- Jason Mraz – have it all
- Diggy Dex – De zon op
- –
- –
- Griffin – Tie me down
- –
- Nick Jonas – Right now
- Jeroen Conijn & Jeroen Duijvestijn – Westzaan
- Vinchenzo - Craving
- 3 J´s -Mensen
- The Bluebirds - Money
- Matt Simons - Made it out allright
- Tom Odell – If you wanne love somebody
- Davina Michelle – Duurt te lang
- Jess Glynne
- Marescha
- –
- Gavin James - Glow
- –
- Suzan _ Freek - Als het avond is
- Michael Bublé - Love you anymore
- George Ezra - Hold my girl
- Douwe Bob – I do
- Rita Ora – Only want you

Koele Canadees in warme zomer
Zijn nieuwe single 'Want for Nothing' is een eerlijke, meeslepende song waarin hij zijn kenmerkende rauwe stem koppelt aan een krachtige boodschap over tevredenheid, veerkracht en het loslaten van materiële verlangens. Whitcomb put opnieuw uit persoonlijke ervaringen en weet die te vertalen naar een toegankelijk nummer vol emotie en oprechte teksten. Met zijn authentieke stijl en indrukwekkende storytelling bouwt hij verder aan zijn snel groeiende reputatie. 'Want for Nothing' is een sterke toevoeging aan zijn repertoire en laat horen dat Cameron Whitcomb zich blijft ontwikkelen als een van de meest veelbelovende artiesten van dit moment.
'Want for Nothing' is deze week KvdB Smaakmaker 32 en hoor je op maandag, woensdag en vrijdag rond 17.15 in Het komt voor de Bakker op PopRockRadio.nl

Veel meer als gebubbel
Die stap zet hij met 'Schreeuw Onder Water' en laat hij opnieuw horen niet bang te zijn om zijn gevoel op tafel te leggen. Waar deze poprock single ingetogen begint, groeit deze uiteindelijk uit tot een krachtige uitbarsting van emotie. Het nummer gaat over alles wat je te lang voor jezelf houdt, totdat zwijgen geen optie meer is.
"Schreeuw onder water' is deze week op maandag, woensdag en vrijdag te horen als KvdB Smaakmaker 31 in Het komt voor de Bakker! op PopRockRadio
